Слухай, Мрій, Твори!

instagram

 

Астарта

АСТАРТА – симбіоз двох гуртів з українським корінням. Вокалістки, Інна та Юля, познайомились в Університеті Культури, де навчались на фольклорному факультеті – там вони співали в ансамблі “Кралиця”, а коли зрозуміли, що їх голоси мелодійно зливаються, вирішили співати сольно. Доля звела їх з гуртом “Тартак”, де дівчата працювали бек-вокалістками.

Пізніше, на гастролях, вони познайомились з продюсером та музикантом ДІЛЯ, який добре знається на автентиці та має багаторічний досвід роботи в шоу-бізнесі. Спочатку дівчата зібрали автентичні пісні в експедіциях та доповнили їх авторськими текстами. А потім вже і хлопці з гурту “НЕДІЛЯ”, який також продюсує ДІЛЯ, внесли своє музичне бачення.

Програма АСТАРТи не обмежується лише етнікою та фолк-роком – в арсеналі гурту є акапельна програма (веснянки, колядки), та диско (домішки танцювальної музики). Інна та Юля обрали своєю покровительницею –богиню АСТАРТУ, адже вона є втіленням справжньої жінки – мудра, сексуальна, хитра та підступна водночас. Дівчата твердо вірять в те, що саме ця богиня допоможе їм досягти успіху, адже в стародавні часи АСТАРТі підкорювалася більша половина світу.

АСТАРТА добре зарекомендували себе як потужний та драйвовий колектив під час виступів на великих майданчиках та фестивалях.

Відео

АСТАРТА – Голубці

ДIЛЯ feat. Астарта - А в нашого пана (Щедрівка)

АСТАРТА і ДІЛЯ - Колискова

Астарта & ДІЛЯ & Urbanistan - Танці

ДІЛЯ і АстартА – Вийду

Astarta/Edwin “Ой у лісі”

Астарта і ДІЛЯ - Жив-був пес