Слухай, Мрій, Твори!

instagram

ДІЛЯ на Ток-шоу «18» + з Сергієм Лойко та Аллою Тулинською. Ефір від 1 вересня 2019 року

ДІЛЯ на Ток-шоу «18» + з Сергієм Лойко та Аллою Тулинською. Ефір від 1 вересня 2019 року

У неділю на Телеканалі «Прямий» вийшло ток-шоу «18+» за участі ДІЛІ. Там співак не тільки презентував глядачам каналу пісню «Так приємно», але й чудово поспілкувався на освітні теми, які дуже хвилюють, як громадянина, музиканта та викладача музики.
 
ДІЛЯ: «Щодо освіти, дійсно мав, що сказати і отримав за це шквал оплесків у студії. Впевнений, що смартфон не має впливати на якість навчання дитини в школі. Дуже раджу батькам, щоб вони, виховуючи своїх дітей, у дружній розмові пояснювали, що Людина з великої літери – не та, у якої є найкращий смартфон, чи найкращий одяг, а зовсім інше.
 
Для мене, як для викладача музики, не важливі такі деталі як червона ручка, біла чи зелена. Мені все одно, в чому діти приходять, де вони сидять, на столі, на підлозі, на вікні чи просто лежачи співають. Якісне навчання має проходити в абсолютно довільній формі.
 
В мене діти вчаться вокалу, грі на гітарі, фортепіано, аранжуванню. Вони у вільній формі, а головне без звичних їм шкільних утисків, отримують знання та переймають досвід викладача. І з величезним задоволенням йдуть на уроки. Ба, навіть летять на ці уроки. Просять батьків, щоб ті їх записали на заняття ще додатково. Вони і відпочивають, і знаходяться в приємному освітньому процесі. І батьки спокійні та задоволені. Бачать, що їх діти легко та невимушено досягають музичних успіхів.
 
Музична школа може бути цікавою, веселою та приємною 😉. Часи «катування» нотними листами,струнами та клавішами вже у минулому. Точно вам кажу!»