Слухай, Мрій, Твори!

instagram

ДІЛЯ бере участь у онлайн марафоні #MyCancerStoryUa від Inspiration Family

ДІЛЯ бере участь у онлайн марафоні #MyCancerStoryUa від Inspiration Family

ДІЛЯ поділився своєю історією та долучився до онлайн марафону від Inspiration Family:

Я ДІЛЯ український співак, композитор, музикант, продюсер, викладач музики. Наприкінці 2015 року я почав відчувати слабкість, болі, після чого звернувся до лікаря та мені поставили діагноз – рак.

Лікування проходило десь пів року.. Це був час напруженої боротьби і вже наприкінці весни 2016-го аналізи і результати досліджень ставали дедалі кращими і оптимістичними. Я впевнено рухався у напрямку на одужання.

Я боровся і не опускав руки, і, дякуючи величезній підтримці рідних, друзів, колег, відчував безмежний океан підтримки і позитивних емоцій… Хочу подякувати всім небайдужим людям, які молитвою, добрим словом і матеріально допомогли мені впоратися з хворобою!

Коли я пройшов цей шлях, впорався з лікуванням, отримав багато досвіду. Так, будь-яка хвороба — це шанс переглянути своє життя, це шанс зрозуміти, що ти робиш не так та змінити його на краще. В мене змінився світогляд, підхід до життя, я перестав нервувати через дрібниці, адже у будь-якої проблеми завжди є вихід. І що саме головне, я одружився та у мене народилась донечка!)

Люди, не сумнівайтеся в перемозі над раком ні на хвилину! Все вийде! Так, це страшно, іноді нічого не хочеться. Але просто треба продовжувати жити, не сидіти вдома, йти вперед, рухатись, дихати на повні груди, шукати натхнення, посмішок, позитиву, більше бути з рідними. Треба для себе зрозуміти, що хвороба – це лише задача на твоєму шляху, яку ти маєш виконати. Я впевнений, що ТИ все зможеш!

Як правильно кажуть? Кожній людині Бог дає рівно стільки випробувань, скільки вона у змозі подолати.
Якщо у вас є своя історія про рак, поділіться нею з хештегом #MyCancerStoryUa, можливо саме ваша історія стане для когось ковтком свіжого повітря!